GRABARZ Antoni (1904-1965)
Olej, tektura; 23 x 17 cm
Sygnowany p.d.: Antoni Grabarz
*opłata droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRABARZ Antoni (1904-1965)
olej/płótno, 91 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: '1931 | GRABARZ'
na odwrociu papierowa nalepka wystawiennicza z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych
- Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Warszawa, 1937 (?)
GRABARZ Antoni (1904-1965)
Olej, płótno; 70 x 52 cm
Sygnowany p.d.: A. Grabarz. 61
GRABARZ Antoni (1904-1965)
Olej, płótno; 79 x 59 cm
Sygnowany p.d.: A.Grabarz 58
GRABARZ Antoni (1904-1965)
Olej, płótno; 56 x 69 cm
Sygnowany p.d.: A.Grabarz | 1958
Na odwrocie nalepka oddziału Bydgoskiego Związku Zawodowego Artystów Plastyków z opisem pracy
GRABARZ Antoni (1904-1965)
olej, płyta; 23 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Antoni Grabarz
GRABARZ Antoni (1904-1965)
olej/płótno, 66 x 58 cm
sygnowany i datowany p.d.: `1935 | Antoni Grabarz | AD`
GRABARZ Antoni (1904-1965)
olej/płótno, 96 x 78 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ANTONI A 1936 D GRABARZ`
GRABARZ Antoni (1904-1965)
Olej, tektura; 50 x 34,5 cm
Sygnowany l.d.: ANTONI GRABARZ JARZYMSKI
GRABARZ Antoni (1904-1965)
Martwa natura z jabłkami, 1933 r.
olej, tektura, 34,5 × 49,5 cm
sygn. i dat. p. g.: Antoni Grabarz/1933
Estymacja: 7 000 - 8 000 zł
GRABARZ Antoni (1904-1965)
olej, płótno,
75,5 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. GRABARZ / 65
GRABARZ Antoni (1904-1965)
Olej, płótno;
70 x 52 cm
GRABARZ Antoni (1904-1965)
olej, tektura, 35 x 49,5 cm;
sygn. p.g.: Antoni Grabarz / 1933
GRABARZ Antoni (1904-1965)
olej, płótno, 128 x 97 cm;
sygn. l.g.: ANTONI / GRABARZ
GRABARZ Antoni (1904-1965)
GRABARZ Antoni (1904-1965)
Olej na płótnie 69x53,5 cm,
sygn. l.d.: Antoni A.[nno] D.[omini] 1935 Grabarz;
oprawiony 74,5x59,5 cm.
GRABARZ Antoni (1904-1965)
GRABARZ Antoni (1904-1965)
olej, tektura, 34,5 x 49,5 cm; sygn. p.g.: Antoni Grabarz 1933
GRABARZ Antoni (1904-1965)
WYCIĄGNIĘTA NA BRZEG ŁÓDŹ RYBACKA, 1931
olej na sklejce,
49,5 x 36,5 cm
Dedykacja "Szanown. Panu Tadeuszowi Eysmondowi Antoni Grabarz 1931", na odwrocie "A.Grabarz"
GRABARZ Antoni (1904-1965)
olej na płótnie, sygnowany u dołu po prawej "A. Grabarz", na krośnie napis ołówkiem:"A. Grabarz Kompozycja II 1965 r."