DUBOIS Paul (1829 - 1905)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DUBOIS Paul (1829 - 1905)
DUBOIS Paul (1829 - 1905)
Ferdinand BARBEDIENNE (1810-1892) - odlewnia
Achilles COLLAS (1795-1859) - redukcja mechaniczna
brąz patynowany; wys. 48 cm, szer. 20,5 cm, głęb. 22 cm.
Francja, Paryż, k. XIX w. (oryginał ok. 1880).
DUBOIS Paul (1829 - 1905)
odlewnia Ferdinand BARBEDIENNE (1810-1892)
brąz, odlew cyzelowany, patynowany ; wys. 80 cm, szer. 38,5 cm, głęb. 42,5 cm.
Francja, Paryż, ca 1885; odlew pocz. XX w.
DUBOIS Paul (1829 - 1905)
pełnoplastyczna postać młodzieńca w stroju renesansowym, grającego na lutni, uchwyconego z otwartymi w śpiewie ustami
brąz, podstawa marmurowa, wysokość: 42 cm;
sygn. na podstawie: P. Dubois.
DUBOIS Paul (1829 - 1905)
brąz,
wysokość: 38 cm
sygnowany z tyłu: P. DUBOIS
Z przodu na wybrzuszeniu podstawy napis:
LE PERSONNEL DE L`ENSEIGNEMENT PRIMAIRE DU LOIRET | A MR TRANCHEAU | INSPECTEUR D`ACADEMIE | HOMMAGE DE RECONNAISSANCE | 1878.
Z boku na podst. napis: F. BARBEDIENNE. Fondeur. Paris. Z tyłu przy dolnej krawędzi stempel kolisty z głową brodatego mężczyzny okolony napisem: REDUCTION MECANIQUE | A. COLLAS | BREVETE
DUBOIS Paul (1829 - 1905)
brąz na podstawie marmurowej, wys. 21 cm odlew H.Gladenbeck und Sohn,