ZACHAREWICZ Witold Andrzej (1929 Kraków - 1985 Kraków)
Olej, płótno; 33 x 46 cm
Sygnowany p.d.: Zachar 64
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 46 c 55 cm
Sygnowany p.d.: Zachar
*opłata droit de suite
olej, płótno, 100 x 163 cm;
sygn. p.d.: Zachar
na odwrocie nalepka z tytułem obrazu i nr 63
olej, tektura, wym. 40,5 × 46,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: 9 VIII.44/A. Zacharowicz
olej, płótno, 100 x 163 cm;
sygn. p.d.: Zachar
Absyda kościoła św. Andrzeja w Krakowie
olej, płótno,
33 x 42 cm;
sygn. p. d.: Zachar
olej, płótno,
76 x 60 cm;
sygn. p. d.: Zachar
Na odwrocie na krośnie malarskim napis: Art. mal. Witold Zacharewicz - CHRYZANTEMY II 1979
olej, płótno,
50 x 40 cm;
sygn. p. d.: Zachar
Na odwrocie na krośnie malarskim napis: WITOLD ZACHAREWICZ / PIWONIE 1980
Pejzaż zimowy ze Szwajcarii, 1975 r.
olej/płótno,
33 x 24 cm
sygnowany p.d.: `Zachar`
na blejtramie naklejka z opisem (maszynopis)
olej, płótno,
100 x 163 cm;
sygn. p.d.: Zachar
olej, płótno naklejone na tekturę,
34.2 x 42.4 cm
sygnowany p. d.: Zachar 68
Na odwrocie na tekturze dwie podłużne pieczątki