CARP Ester (KARP) (1897 - 1970)
praca dwustronna, na odwrocie szkic postaci;
ołówek, papier; 38 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. stemplem z atelier: Ester Carp / Vente atelier / Beaune.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ołówek, papier; 32 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: E. Carp (faksymile), na odwrocie stempel z atelier: Ester Carp / Vente atelier / Beaune.
ołówek, papier; 23 x 17 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: E.Carp (faksymile);
na odwrocie stempel: Esther Carp / Vente atelier / Beaune.
olej, płótno; 65,5 x 54 cm;
sygn. p. d.: E. Carp;
na odwrocie nalepka francuskiego domu aukcyjnego Artcurial.
Gwasz, papier; 21 x 26 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: E. Carp
Na odwrocie pieczęć: Esther Carp | Vente atelier | Beaune
Olej, tektura; 33 x 40,5 cm
olej, płótno, 65 x 82 cm
niesygn.
olej/płótno, 46 x 60,5 cm
sygnowany l.d.: 'E.Carp'
olej/płótno,
46 x 60,6 cm
sygnowany l. d.: `E. Carp`
ESTYMACJA 7 000 - 10 000
Olej, tektura;
33 x 41 cm
Sygn. p.d. E.Carp
Olej, tektura;
26 x 40 cm w świetle passe-partout
Sygn. p.d. E. Carp
olej, karton naklejony na sklejkę,
46 x 37,5 cm;
sygn. p.d.: E. Carp.