YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
olej, płótno, 38 × 46 cm
sygn. i dat. p. d.: YERKA 93
opisany na krośnie: JACEK YERKA/ „PODWIECZOREK” oraz naklejka z tyłu na ramie
cena wywoławcza: Wykup abonament
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno, 92 x 81 cm,
sygn. p.d.: YERKA 04 oraz opisany na krośnie: JACEK YERKA | TEKTONIK | AKRYL 2004
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno
65 x 81 cm
sygn. p.d.: YERKA 19
sygn. na odwr. na d. żerdzi krosna: JACEK YERKA >>HERBATKA NA ZAMKU<< | AKRYL 2019
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno
90,5 x 82 cm
sygn.: JERKA 88
na odwr. na dolnej listwie krosna napis flamastrem: JACEK YERKA „NIAGARA“ | AKRYL 1988
śr.g. napis: 6005 | [...]
na górnym krośnie pieczątka arabska, na płótnie dwie pieczątki wywozowe
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
litografia, papier; 60,5 x 48,2 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Yerka, l. d. numer: 285/450.
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno
65 x 73 cm
sygn. p.d.: YERKA 92
sygn. na odwr. na dolnej listwie krosna: JACEK YERKA | „KOSMICZNA ZAGRODA“ | 1992
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno
65 x 73 cm
sygn.: JERKA90
na dolnej listwie krosna napis: JACEK YERKA | „POD PEJZAŻEM II“ | AKRYL 1990
na płótnie i krośnie numer: 6008
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
olej, akryl, płótno
100 x 80 cm
na odwr. na górnej listwie zamazany napis: KREDENS
na płótnie nalepka ZPAP Oddział w Toruniu z danymi obrazu
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno
92 x 72,5 cm
sygn. pośrodku na drzwiach piecyka: YERKA | 98
na odwrocie, na dolnym krośnie napis: W PRZERĘBLI | JACEK YERKA | AKRYL 98
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
LETNIA KUCHNIA - Z CYKLU KIESZONKOWA DŻUNGLA, 2018
akryl, płótno
73 x 90 cm
sygn. p.d.: YERKA 18
sygn. na odwrocie na dolnym krośnie p.d.: JACEK YERKA | LETNIA KUCHNIA - Z CYKLU KIESZONKOWA | AKRYL 2018 DŻUNGLA
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
olej, płótno, 38 × 46 cm
sygn. i dat. p. d.: YERKA 93
opisany na krośnie: JACEK YERKA/ "PODWIECZOREK" oraz naklejka z tyłu na ramie
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier
47,2 x 59,3 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: YERKA 09
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno
50 x 61 cm
sygn. pd.: YERKA 18
na dolnej listwie krosna: JACEK YERKA | >>UCIECZKA DO DOMU<< | AKRYL 2018
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier naklejony na tekturę
48 x 60 cm
sygn. p.d.: YERKA 18
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno, 50 x 55 cm
sygn. p. d.: JRKOWALSKI 87 na odwrocie na dolnym krośnie: "NOWE PRZYGODY HUCKA“ | JACEK R. KOWALSKI | AKRYL 1987
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl/płótno, 61 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JRKOWALSKI 86'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu na blejtramie: 'JACEK KOWALSKI | "PIASKOWY SONET" | AKRYL 1986'
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
kredka, ołówek/papier, 11 x 9,5 cm
opisany na odwrociu ołówkiem: 'p. Jędrowski'
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
olej, płótno; 101 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Yerka 01;
na odwrocie na blejtramie opisany: JACEK YERKA / "TRZY PORY ROKU II" / 2001.
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Giclee, 31 x 33,5 cm,
sygn. 1/19 stoliczku nakryj się Yerka.
*droit de suite
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Giclee, 31 x 34,5 cm,
sygn. 1/19 siedlisko, Yerka.
*droit de suite