BREITENWALD Roman Antoni (1911-1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'R. Breitenwald'
olej, tektura; 43 x 22,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R Breitenwald (przy krawędzi).
olej/tektura, 39,5 x 31,5 cm
sygn. l.d.: „Roman Breitenwald”
olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Rbreitenwald
olej/płótno, 51 x 69,7 cm
sygnowany p.d.: 'RBreitenwald'
Olej, pilśnia; 35 x 50 cm
Sygnowany l.d.: RBreitenwald
*droit de suite
olej/płótno, 50 x 70 cm
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald.
olej, płótno, 48 × 69 cm
sygn. p. d.: R. Breitenwald
olej, płótno, 49 × 68 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: Rbreitenwald
olej/płótno, 39 x 34 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'R. Breitenwald | 1973'
olej/płótno, 51 x 70 cm
olej/płótno, 50 x 70 cm
olej, tektura; 49 x 70 cm;
sygn. p. d.: Roman Breitenwald;
na odwrocie, na tekturze oprawy nr 18
akwarela, papier, 44 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Breitenwald 1938
olej na półtnie, 50 x 70 cm;
sygn.: p. d.: R. Breitenwald
olej/płótno, 50 x 72 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'R. Breitenwald | 1937'