1 zł
2 600 000 zł
/8

SKÓRCZEWSKI Krzysztof (ur. 1947r. Kraków)

Widok z okna

akwaforta, akwatinta, papier, 19,3 x 19,3 cm,
sygn. ołówkiem pod płytą p.d.: Skórczewski, opisany śr.d.: Widok z okna, l.d.: 74/100

cena wywoławcza: Wykup abonament

Czarna wieża

miedzioryt, papier; 29,3 x 33 cm (odcisk płyty);
44 x 55,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Skórczewski (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 39/100 (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu: "Czarna wieża" (ołówkiem).

"Jesienny sen", 1981 r.

miedzioryt/papier, 18 x 19 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '34/75 „Jesienny Sen” 81 Skórczewski'

Ultima Thule

miedzioryt, papier; 27 x 43 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Skórczewski (ołówkiem),
l. d.: 34 / 99 B (?), śr. d.: "Ultima Thule" (ołówkiem).

Katedra, 1993

miedzioryt, papier; 32 x 29,5 cm (odcisk płyty); 56,5 x 44 cm (wymiar arkusza);
sygn. z płyty p. d.: S (litera leżąca) 1993;
sygn. pod ryciną p. d.: Skórczewski (ołówkiem); opisany: 59/100, "Katedra".

Koty-Szkice wiejskie, 2018 r.

miedzioryt, 33/100, 25 x 30 cm, sygn.

POTOP, 1985

Akwaforta, akwatinta, 27 x 39 cm (odcisk płyty)
Sygnowany z płyty p.d.: 19S85; ołówkiem pod ryciną: 8/100 ,Potop’ Skórczewski; stemplem: S

ARKA, 1984

Akwaforta, akwatinta; 27 x 39 cm (odcisk płyty)
Sygnowany z płyty: p.d.: 19S84; ołówkiem pod ryciną 36/100 ,Arka’ Skórczewski; stemplem: S

KOLEKCJA WIOSENNA, 2010, EDYCJA 35/100

miedzioryt, sucha igła; 22 x 29 (w świetle passe-partout)
sygnowany: "35/100, Kolekcja Wiosenna, Skórczewski"

darczyńca: Piotr Nowicki

W chińskiej muszli, 2017 r.

miedzioryt / papier, 9,4 x 9,2 cm, sygn.

Autoportret 70, 2017 r.

miedzioryt / papier, 25 x 16 cm, sygn.

Martwa natura toskańska, 2003

Miedzioryt; wym.: 285 x 335 mm; sygn. oł. p.d.: Skórcz; l.d.: 13/99A.

Skorupa, 1989

Miedzioryt; mezzotinta; wym.: 280 x 470 mm; sygn. oł. p.d.: Skórcz; l.d.: 25/100.

Krator

miedzioryt, papier;
35 x 35,5 cm (odcisk płyty), 55,7 x 48,2 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Skórczewski (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 27/100 (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu: "Krator" (ołówkiem).

Lina, 1991

akwaforta, akwatinta, papier; 36 x 31 cm (wymiar kompozycji),
56 x 43 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. na płycie: 1991 S (poziomo);
sygn., dat. i opisana u dołu l. d.: 15/100 (ołówkiem), śr. d.: "Lina" / z cyklu, Tryptyk Polski / 1991 (ołówkiem) p. d.: Skórczewski (ołówkiem).

Plaster miodu, 2003 r.

miedzioryt, 12,7 x 22,5 cm, sygn..

Wspomnienie miasta I

Miedzioryt, 22,5 x 35 cm,
sygn. EA V/E Wspomnienie miasta Skórczewski.

Emigranci II

Miedzioryt, 24,5x 34,5 cm,
sygn. na płycie p.d.: 1987 S; ołówek pod wyciskiem 2/100 Emigranci II Skórczewski

Lalkarz 1987

Miedzioryt, papier; wym.: 150 x 196 mm; sygn. p. d.: Skórczewski 1987; suchy tłok autora w p. d. rogu pod kompozycją; 16/100.

Potop II, 1985

Miedzioryt; wym. komp.: 288 x 385 mm; sygn. oł. p.d.: Skórczewski;
l.d. EA IV/X, śr.d. tytuł; sygn. pł. p.d.: 19S85/96

/8
liczba obiektów: 142