WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'OW'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA WOLNIAK | "ASMIRA" | 2019 | OL/PŁ 70 x 70 cm'
cena wywoławcza: Wykup abonament
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
inkografia, wydruk
40 x 40 cm
sygn. p.d.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 100 x 65 cm
sygn. p.d.: OW, opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK UZBEK JULKHYRS OL/PŁ 1996 65x100
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Inkografia
70 x 50 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
NIEZNOŚNA LEKKOŚĆ BYTU, 2018 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Olga Wolniak | Nieznośna lekkość bytu | ol/pł | 100 x 100 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
inkografia 30x42, opisana na dole
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
inkografia, 30x42 cm,
opisana na dole
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 18 x 24 cm,
sygn. na odwrocie: Olga Wolniak 2010
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
inkografia, e/a, 83,5 x 59 cm, sygn.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 110 × 110 cm
sygn. p. d.: OW oraz na odwrocie: OLGA WOLNIAK 2015 |„SAMARKANDA” |OL/PŁ 110 X 110 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 61 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'O.W'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA WOLNIAK 2010 | „MANDRAGORA” | OL/PŁ 50 x 61 cm'
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 120 x 160 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'OLGA WOLNIAK 1989 | MAKIJAŻ | OLEJ 120 X 160'
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 200 x 125 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'OW08'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA WOLNIAK 2008 | "WIELKA BOGINI"'
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: olga wolniak I "kandil" I 2018 I OL/PŁ I 100 x 100 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 70 x 70 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA WOLNIAK | "CZARNA PERŁA" 2014 | OL/PŁ 70 x 70 cm'
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Olga Wolniak | Złożoność | 2017 | olej/pł.| 100 x 100 cm