OKIŃCZYC Andrzej (ur. 1949)
technika mieszana, papier, 97 x 58 cm w świetle oprawy,
sygn.p.d. monogram AO
cena wywoławcza: Wykup abonament
OKIŃCZYC Andrzej (ur. 1949)
akryl, płótno;
155 x 137 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANDRZEJ OKIŃCZYC/ "EKSPOZYCJA"/
AKRYL 1986 oraz dwa stemple wywozowe
OKIŃCZYC Andrzej (ur. 1949)
akryl, płótno;
120,5 x 180 cm;
sygn. i dat na odwrocie: ANDRZEJ OKIŃCZYC 1987AKRYL "RYWALKI"
OKIŃCZYC Andrzej (ur. 1949)
technika własna (papier, ołówek, plexi);
59 x 82 cm ( w świetle oprawy);
Na odwrocie sygn. i dat.: ANDRZEJ OKIŃCZYC / " EWA" - TECHNIKA MIESZANA -1980
OKIŃCZYC Andrzej (ur. 1949)
OKIŃCZYC Andrzej (ur. 1949)
OKIŃCZYC Andrzej (ur. 1949)
pastel, papier,
96,5 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AO (monogram wiązany)
na odwrocie napis: Andrzej Okińczyc / 1986
OKIŃCZYC Andrzej (ur. 1949)
akryl, karton, 150 x 58 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AO (monogram wiązany);
na odwrocie napisy autorskie: Andrzej Okińczyc / 1999; oraz nalepka wystawowa z Arsenału Muzeum Książąt Czartoryskich oddziału Muzeum Narodowego w Krakowie XII 2003 - II 2004
OKIŃCZYC Andrzej (ur. 1949)
pastel, papier,
95,5 x 67 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: AO [monogram wiązany], na odwr. g.: ANDRZEJ OKIŃCZYC | "BASEN" KREDKA 1989, wyżej owalna pieczątka autorska
OKIŃCZYC Andrzej (ur. 1949)
gwasz, papier,
68 x 96 cm
sygn. p.d.: AO [monogram wiązany], na odwr. oprawy l.g. owalna pieczęć autorska
OKIŃCZYC Andrzej (ur. 1949)
olej, tempera, karton,
62 x 23 cm
sygn. na odwr. oprawy g.: Andrzej Okińczyc |1979, na odwr. l.g. róg pieczęć autorska