MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej na płótnie, 80 cm x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 2018, 40x30,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2018 r. | "Zimowy | ogród"'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 150 x 180 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno
100 x 150 cm
sygn. p.d.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 81x100 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 90 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2018' | "Słodki poranek"'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 40 x 30 cm,
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 90 x 80 cm,
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany p.d: 'Beata Murawska'
sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Beata | Murawska | 2018 | "Zima w Ligurii"'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno
40 x 40 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany p.d: 'Beata Murawska', sygnowany i datowany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2018 r.'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno; 120 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Beata Murawska, sygnowany, opisany na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno; 100 x 120 cm
Sygnowany p.d.: Beata Murawska; sygnowany, opisany na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 40 x 40 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 80 x 80 cm, sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Beata Murawska | 2018 r. | Wieczna wiosna'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 80 x 100 cm, sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Beata | Murawska | 2018 | "Zima w Ligurii"'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata Murawska | 2018 r. | “Happy tulips''
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 30 x 80 cm
sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnowany, datowany I opisany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2018 r. | “Star tulips''
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 100 x 80 cm,