JAESCHKE Marian (1904-1980)
piórko, tusz, papier; 25,5 x 39,2 cm;
sygn. p. d.: MJaeschke / z / Warszawy / Bamberg 1946
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
Olej, sklejka; 60 x 72,5 cm; sygn, l.d.: Jaeschke.
* opłata wynikająca z tzw. droit de suite
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
Martwa natura z grzybami (1977)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
33x41 cm
JAESCHKE Marian (1904-1980)
olej/tektura, 34,5 x 47,5 cm
niesygn.
Na odwrociu nalepka inwentaryzacyjna z MKiS oraz nalepki z wystaw: BWA Łódź (1958), Galeria Pryzmat ZPAP Okręg Krakowski (2014)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
na odwrociu opis autorski i datowanie
olej, płótno
33x41 cm
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x73 cm
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
Martwa natura z reprodukcją F. Kowarskiego, 1974
olej, płótno; 33 x 41 cm;
sygn. i dat. zielonym cienkopisem p. d.: M.JAESCHKE 1974/ ŁÓDŹ Na odwrocie napis autorski: MARIAN JAESCHKE (ur. 1904) / "MARTWA NATURA/ Z/ REPRODUKCJĄ F. KOWARSKIEGO/ olej. | 41 cm x 33 cm.
JAESCHKE Marian (1904-1980)
Martwa natura z reprodukcją F.Kowarskiego (1974)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
33x41 cm
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
JAESCHKE Marian (1904-1980)
Fragment browaru na ulicy Sędziowskiej w Łodzi, 1976
olej, płótno; 65,5 x 73 cm;
sygn. p. d.: M.JAESCHKE/ 1976
Na odwrocie napis autorski: MARIAN JAESCHKE
(ur. 1904 r.)/ tytuł: "FRAGMENT BROWARU NA
UL. SĘDZIOWSKIEJ W ŁODZI"/ mal. 1976 /
73 cm x 65 cm / olej
JAESCHKE Marian (1904-1980)
Martwa natura z misiem, 1973 r.
olej/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany i datowany p. d.: `M. JAESCHKE`
opisany na odwrociu: `Marian JAESCHKE (UR. 1904) | MARTW NATURA Z MISIEM" pinx. 1973 | 73 cm x 60 cm.| olej.`
Estymacja: 6 000 - 7 000 zł
JAESCHKE Marian (1904-1980)
olej/płótno, 61 x 51 cm
sygnowany p.d.: `Jaeschke`
ODWROCIE: opis autorski na odwrociu
Estymacja: 2 500 - 3 000
JAESCHKE Marian (1904-1980)
olej, tektura;
34,5 x 47,5 cm.
Na odwrocie nalepki: z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Łodzi z 1958 roku z informacjami o pracy oraz z Ministerstwa Kultury i Sztuki, Departament Plastyki, Wydział Twórczości z nr inw. I-1209- 5917, z informacjami o pracy, z adnotacją o zakupie w 1958 roku
JAESCHKE Marian (1904-1980)
Martwa natura z pieczywem, 1975
olej, płótno,
60 x 73 cm;
sygn. p. d.: M. Jaeschke / 1975