HOUWALT Barbara (1911 - 2005)
Poranek na Malcie, ok. 1950-1955
40,5 x 44,5 cm / 51 x 54 cm
olej na płycie pilśniowej
sygn. na odwrocie
Praca z kolekcji M.W. Szafrańskich
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOUWALT Barbara (1911 - 2005)
HOUWALT Barbara (1911 - 2005)
Olej, płótno, 107x63 cm,
sygn. na odwrocie: Barbara Szapówna Houwalt i dat. 1930
HOUWALT Barbara (1911 - 2005)
HOUWALT Barbara (1911 - 2005)
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. l.d.: B Houwalt;
na odwrocie napisy autorskie
HOUWALT Barbara (1911 - 2005)
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany l. d.: `B. Houwalt`;
na odwrocie napis: `Barbara Houwalt | WIATRAK | /Chojna/ | 60 x 80 cm | 1973 rok`