EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 92 × 65 cm
sygn. l.d.: Ebiche
cena wywoławcza: Wykup abonament
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
ołówek/papier, 29 x 41,5 cm
sygn. długopisem p.d.: A chere Marta Eugeniusz Eibisch
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
ołówek/papier, 29,5 x 42 cm
sygn. długopisem l.d.: Eugeniusz Eibisch
p.d. dedykacja długopisem: A Chere et belle Marta pour qu’elle se souvienne de moi
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno
73 x 60 cm
sygn. p.d.: Ebiche | Ebiche [mało czytelnie]
na odwrocie:
– na płótnie: napis: 20 | 73 x 60 oraz nieczytelna podłużna pieczątka;
– na górnym blejtramie nalepka Muzeum Lubelskiego z wystawy „mnie interesuje tylko malarstwo“;
– na lewej bocznej listwie: 13 [w kółku];
– na dolnej listwie podłużna pieczątka kolekcji obrazów; obok pieczątka z danymi obrazu
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Olej, tektura, 64 x 48 cm,
sygn. l.d.: Eibisch
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Pejzaż prowansalski, około 1932-37
olej/płótno, 45,7 x 48 cm
sygnowany l.d.: 'Ebiche'
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Wnętrze pracowni artysty, 1940 r.
olej/płótno, 56 x 65,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Eibisch | 1940.'
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno
64 x 86,5 cm
sygn. l.d.: Eibisch
Na odwrocie na płótnie nalepka(druk, maszynopis): LA RUOTA Galleria d’Arte - Parma | VIA A. MEZZA, 2 | Autore EUGENIUSZ EIBISCH | Titolo „Paesaggio“ (1969) | Dimensioni cm. 88 x 66 (olio su tela) | Prezzo.
Ponadto na nalepce prostokątna pieczęć galerii: GALLERIA „LA RUOTA“ | Via A. Mazza, 2 - PARMA - Tel. 37-969
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
tusz lawowany, papier; 41,5 x 29,5 cm;
sygn. p.g. "Eugeniusz Eibisch".
U góry dedykacja autora: "Drogiemu Bodziowi Serdecznemu/ przyjacielowi E.E.".
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno naklejone na tekturę;
65 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Ebisch (sic!).
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno
45,5 x 53,5 cm
sygn. l.d.: Ebiche
na odwrocie na płótnie pionowo barwny szkic twarzy kobiety (zamazany)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Portret Krystyny Kubaszewskiej, 1944 r.
olej, płótno, 82 × 65 cm, sygn. l. d.: Ebiche
Pochodzenie: Kolekcja rodziny Kubaszewskich.
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p. d.: Ebiche, na odwrocie dedykacja autorska: al mio amico / Nuccio / Ebiche
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Ebiche, na odwrocie napis: Eugeniusz / ragazza che legge
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Martwa natura - kwiat w doniczce i owoce
olej, płótno, 57 × 48,5 cm
sygn. p. d.: Eibisch
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno dublowane, 46 × 38 cm,
niesygnowany
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płyta; 32,5 x 48 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: eibisch (częściowo czytelnie)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
KOBIETA W FOTELU, połowa lat 60. XX w.
olej, płótno
102 x 99 cm
sygn. p.d.: Ebiche
Na odwr. na pł. l.g. napis autorski: Dla Kietty i | i Mareczka wdzięczny | bardzo Genek za to że mi | obrazy zachowała | moc całusów, | Ebiche | 22/V 79 r Paris