DŁUŻNIEWSKI Andrzej (1939 - 2012)
akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: A. Dłużniewski "Uraz" 2011.
cena wywoławcza: Wykup abonament
1975
rysunek, papier, tusz
32,5 x 49 cm
sygn., tyt., dat. na przodzie
oprawa: czarna, drewniana rama, szkło
1979
kolaż, papier, akryl
40 x 30 cm
sygn., dat., tyt. na przodzie
oprawa: drewniana rama, szkło
1996
kolaż, fotografia, papier
30 x 24 cm
sygn., tyt., dat. na przodzie
oprawa: czarna, drewniana rama
tusz, ołówek/papier, 33 x 49 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Ikonogram 39 A. Dłużniewski 1975'
kredka, kolaż/papier, 30 x 21,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Nieon XIX A. Dłużniewski '96'
na odwrociu dedykacja
1995
Kolaż, papier, 30 x 24 cm; w oprawie (metalowa rama, szkło)
Sygn., dat. i tytuł na przodzie
1975
Rysunek, tusz, papier. 32,6 x 49,1 cm podklejone na czarnym kartonie o wym. 49,5 x 69,8; w oprawie (drewniana rama, szkło)
OGIEŃ / DAS FEUER
akryl, szablon, płótno, 140 x 130 cm
sygn. p.d.: A. Dużniewski 1986
ZIEMIA / DIE ERDE
akryl, szablon, płótno, 142 x 130 cm
WODA / DAS WASSER
POWIETRZE / DIE LUFT
akryl, szablon, płótno, 144 x 130 cm
technika własna; ok. 48 x 48,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Dłużniewski 88 (ołówkiem)
1995
kolaż, papier, 30 x 24 cm
sygn., dat. i tytuł na przodzie
1995
kolaż, papier (kartki na niedostępne produkty), 30 x 24 cm
1979
fotografia na płótnie, 92 x 92 cm
sygn. i dat. na odwrocie oprawy
vintage print
kredka, ołówek, tusz/papier, 65 x 46 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: ' "literatura piękna" | A. Dłużniewski '81'
- dar od artysty, 1981
Technika własna, 63 x 63 cm,
sygn. p.d.: A. Dłużniewski 88
akryl/płótno, 170 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: '120 x 170 cm | Andrzej DŁUŻNIEWSKI “OBRAZ NIEBIESKI" 2002'
1975
rysunek, tusz, papier. 33 x 49 cm
1975
1979
akryl, papier, 70 x 50 cm
1979
akryl, papier, 50 x 70 cm