CELNIKIER Izaak (1923 - 2011)
Martwa natura z owocami
olej, płótno, 33 x 41 cm, sygn. l. d. nieczytelnie
cena wywoławcza: Wykup abonament
CELNIKIER Izaak (1923 - 2011)
tusz/papier, 29,5 x 41,5 cm
sygnowany l.d.: 'Izaak'
- kolekcja Julii Hartwig i Artura Międzyrzeckiego
CELNIKIER Izaak (1923 - 2011)
akwarela, tusz/papier, 45 x 56,5 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'Julii i Arturowi z miłością - | Izaak 28.8.57'
- kolekcja poety Artura Międzyrzeckiego
CELNIKIER Izaak (1923 - 2011)
olej/płótno, 75 x 106 cm
sygnowany i datowany p.d.: `CELNIKIER 55`
CELNIKIER Izaak (1923 - 2011)
CELNIKIER Izaak (1923 - 2011)