BOROWCZYK Włodzimierz (1945 - 2021)
Olej, płótno; 60 x73 cm
Sygnowany p.d.: BOROWCZYK 87
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 65 x 53 cm
Sygnowany na odwrocie: Borowczyk 75
Olej, płótno; 60 x73 cm
Sygnowany p.d.: BOROWCZYK 87
Olej, płótno; 73,5 x 60 cm
Sygnowany l.d.: BOROWCZYK 87
olej na płótnie
92 x 73 cm
Olej, płótno; 90 x 70 cm
Sygnowany na odwrocie: 77 | W. Borowczyk, Kwiaty z mego ogrodu
Olej, płótno; 80 x 60 cm
Sygnowany l.d.: 77/Wł BOROWCZYK; sygnowany, opisany na odwrocie