BONIŃSKI Jerzy (ur. 1955)
fotografia barwna, papier
29 x 43,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. na odwrocie oprawy oraz nalepka autorska; odbitka autorska, nakład: nieokreślony
cena wywoławcza: Wykup abonament
BONIŃSKI Jerzy (ur. 1955)
BONIŃSKI Jerzy (ur. 1955)
Martwa natura z butelkami, 2002
fotografia barwna,
29 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: Boniński oraz stempel i wizytówka artysty z datą 2002 I, nr odbitki 1/20. oraz wymiary 30 x 45 cm;
BONIŃSKI Jerzy (ur. 1955)
fotografia barwna,
28,5 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: Boniński oraz stempel i wizytówka artysty z datą 2003 I, nr odbitki 1/20. oraz wymiary 30 x 45 cm;
BONIŃSKI Jerzy (ur. 1955)
olej na płótnie, 90 x 70,5 cm
sygn. l.d.: "Boniński"