BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
olej, płyta, 25 x 27, 5 cm w świetle oprawy,
sygn. i dat. l.d.: H. Błachnio 85
cena wywoławcza: Wykup abonament
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
olej, płótno, 128 x 110 cm,
sygn. i dat. l.d.: H. Błachnio '71,
opisany na odwrocie: "POSPOLITA RZECZ"/1971 r. form. 128/110 cm/Henryk Błachnio
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
olej, sklejka, 24, 5 x 18 cm,
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
olej, płyta, 25 x 18 cm,
sygn. i dat. p.d.: H. Błachnio/85
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
olej/płyta, 17 x 14 cm, oprawiony, opisany: 'rys 31 VII 89 | 10 VIII 89' na odwrociu autorska nalepka: '10 VIII 1989/szkic 29 IV 89 r. | 17,5/14 cm. | Henryk Błachnio | „Żona nadrealisty”'
* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
olej, płótno, 107 x 76 cm,
sygn. i dat. p.d.: H. Błachnio 1970, opisany na odwrocie: WYSTĘP CIELĘCIA, 1970, form. 107,5 /76 cm, Henryk Błachnio
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
ołówek, papier, 70 x 89 cm, sygn. p.d.: Błachnio 1977
opisany na odwrocie ołówkiem: H. Błachnio 22. I. 1977 r., 70/89 cm "Kamiennie łzy" szkic rob. 22 VI 1971r.
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
Olej, tektura, 14,5 x 21,5 cm
Sygnowany l.d.: H. Błachnio 87
Na odwrocie autorski opis pracy
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
Olej, tektura, 10,5 x 14,7 cm
Sygnowany p.d.: H. Błachnio 97
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
Olej, tektura, 12,9 x 19,5 cm
Sygnowany l.g.: H. Błachnio
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
Olej, płyta pilśniowa, 17 x 42 cm
Sygnowany l.d.: H. Błachnio 1949
Na odwrociu autorski opis pracy.
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
Olej, płyta pilśniowa, 17 x 24 cm
Sygnowany p.d.: H. Błachnio 53
Na odwrociu autorski opis pracy
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
olej, płyta pilśniowa, 35 x 24;
sygn. i dat. l. d.: H. Błachnio 63
oraz na odwrocie: HENRYK BŁACHNIO
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
olej, płyta pilśniowa,
35 x 24;
BŁACHNIO Henryk (ur. 1922)
olej, płótno naklejone na tekturę, 33 x 28 cm;
dat. i sygn. l.d.: 5 VI 65 / H. Błachnio;
na odwrocie nalepka autorska z opisem dzieła