ŁUKASIK Mariusz (ur. 1953, Warszawa)
mezzotinta/papier, 21 x 17,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'mezzotinta "Starcze rozmarzenie" 2/8 Mariusz Łukasik 77'
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna/tektura, 49,5 x 59,5 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
Technika własna, tektura, 44 x 54 cm, w autorskiej oprawie
Technika własna, tektura, 40 x 54 cm, w autorskiej oprawie
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Rozkraczona - byty biologiczne - z cyklu Ludzie ptaki, 1994 r.
akwarela, gwasz, ecolina, tusz/papier, 47 x 68 cm (w świetle passe-partout)
sygnowane l.g. `Łukasik`, tytułowane i datowane l.g. `Rozkraczona - byty biologiczne, ludzie ptaki 1993`
na odwrociu: `Insect Killer | Death Producer | M. Łukasik | Ludzie ptaki | 1994`
Wędrowcy - z cyklu Ludzie ptaki, 1991 r.
sygnowane wzdłuż górnej krawędzi: `M. Łukasik`, `Łukasik Mariusz` oraz wzdłuż dolnej: ` Łukasik Mariusz`, `Mariusz`, tytułowane: l.g. `wędrowcy`, l.d. `Ludzie ptaki`
serigrafia,
37x51 cm,
sygn. na licu, odbitka autorska, nakład 1/1