PANFIL Józef (ur. 1958)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
Motyw z Castellina in Chianti (2001)
sygn. l.d.dat. na odwrociu
akryl, płótno/tektura
33x24 cm
PANFIL Józef (ur. 1958)
litografia/papier, 39 x 33,5 cm
nakład: 1/6
sygn. p.d.: „Józef Panfil/83”
PANFIL Józef (ur. 1958)
Martwa natura z miedzianą tacą
akryl/płótno, 41 x 33 cm
sygn. l.d.: PANFIL
PANFIL Józef (ur. 1958)
olej na płótnie
102 x 97 cm
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn.l.d.dat.na odwrociu
akryl, płótno/tektura, 10x22 cm
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. l.d.
olej, płótno/tektura
13x24 cm
PANFIL Józef (ur. 1958)
olej na płótnie
40 x 60 cm
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. l.d.
akryl, płótno/tektura
24x15 cm
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. p.d.dat. na odwrociu
akryl, płótno/tektura
9x24 cm
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
Motyw architektoniczny, 2003 r.
węgiel, gwasz, papier, 30 × 49 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: J.Panfil 03 (2003)
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. l.d.
akryl, płótno/tektura
13x18 cm
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
Martwa natura z chlebem i porami
olej, płótno; 40 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PANFIL