CALABRO Vico (ur. 1938)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CALABRO Vico (ur. 1938)
sygnowany p.d.
akwaforta, akwatinta barwna
26.4x42.4
CALABRO Vico (ur. 1938)
Muzykujący kochankowie udający się gondolą na wyspę San Giorgio
sygn. p.d.
litografia barwny
28.3x42.3
CALABRO Vico (ur. 1938)
sygnowany p.d.
litografia barwna
wymiary: 42x65
CALABRO Vico (ur. 1938)
La chiesa della Salute a Venezia
sygnowany p.d.
akwaforta akwatinta barwna
26.5x42.5
CALABRO Vico (ur. 1938)
sygn. p.d.
akwaforta barwna
26x42
CALABRO Vico (ur. 1938)
Satyr grający na fletni Pana przy świetle księżyca
sygn. p.d.
litografia barwna
61x42
CALABRO Vico (ur. 1938)
sygn. p.d.
litografia barwny 53x40.8
CALABRO Vico (ur. 1938)
sygn. p.d.
litografia barwny
42.3x66.2
CALABRO Vico (ur. 1938)