HARLAND-ZAJĄCZKOWSKA Anna (1883 - 1930)
Olej, płótno, tektura, 22 x 14 cm,
sygn. p.d.: Harland-Zajączkowska.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura; 23 x 14 cm
Sygnowany l. d.: HARLAND-ZAJĄCZKOWSKA
Na odwrocie dwie pieczęcie: HARLAND-ZAJĄCZKOWSKA.
Pośrodku nalepka wypełniona czarnym atramentem: 13974 Autor Harland Zajączkowska 13974 Tytuł Zaułek w Spalato II Rodzaj dzieła ol Cena 150 Właściciel........... Data 20. SRP. 1930
Powyżej napis ołówkiem: 14 | Fragment ze Spalato | 150 zł
olej na tekturze, 28,6 x 17,9 cm,
sygnowany p.d. "HARLAND - /ZAJĄCZKOWSKA", na odwrocie (na tekturce) napis właściciela "L.Drexler"
Meczet sułtański - Valide w Konstantynopolu
olej, płótno na tekturze, 24,5 x 16,5 cm.
Na odwrocie nalepka z wystawy 1930 r. i autorskie napisy.
Por.: "Gazeta Antykwaryczna" 1998, nr 11 s.10