LEWANDOWSKI Janusz (1937 Rokicie k. Płocka - 2022 Warszawa)
akryl, tektura, 63,5 x 48 cm, sygn. p.d.: J. Lewandowski '18
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płyta, 66x56 cm
olej, płyta; 50 x 39 cm;
sygn. p. d: LEWANDOWSKI;
na odwrocie napis: SYRENA.
olej/płótno, 50 x 73 cm
sygnowany p.d.: 'LEWANDOWSKI'
Pejzaż fantastyczny z dwiema postaciami
olej/płótno, 98 x 130 cm
sygnowany p.d.: "LEWANDOWSKI'
akryl, kredka, papier, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płyta; 50 x 39 cm;
sygn. p. d: LEWANDOWSKI;
na odwrocie napis: SYRENA.
Wielka samotność pewnej świnki, 2018 r.
olej na płycie, 48,5×56,5 cm
olej na płótnie
26 x 35 cm
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'LEWANDOWSKI'
opisany na odwrociu: '"JEZIORO" '
olej/płótno, 50,7 x 61,7 cm
sygnowany p.d.: 'J. LEWANDOWSKI'
na odwrociu naklejka z napisem: 'Janusz LEWANDOWSKI 17. 304 - (763)', częściowo zachowana papierowa naklejka z opisem obrazu oraz papierowa naklejka z ze Spółdzielni Pracy Artystów Plastyków "Plastyka"
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'LEWANDOWSKI'
olej na płycie
57 x 55 cm
olej/płyta, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `LEWANDOWSKI`
olej/płótno, 72 x 91 cm
sygnowany p.d.: `LEWANDOWSKI`
Olej, płótno; 60 x 81 cm
Sygnowany p.d.: LEWANDOWSKI
Na odwrocie dedykacja z 1994 r.