KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
technika własna, 47 x 47 cm
na odwrocie: "MACIERZYŃSTWO" 2017 | tech. własna | Hanna KARASIŃSKA - EBERhardt | 47x47 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
olej, technika własna, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: hanka;
na odwrocie opis autorski: H. KARASIŃSKA / "NIELOTY" EBERHARDT / OLEJ - TECH WŁASNA
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
Olej, płótno; 90 x 120 cm
Sygnowany p.d.: hanka; sygnowany i opisany na odwrocie
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
Olej, płótno; 81 x 100 cm
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
PANNA + 2 BYKI I INNI W WESOŁYM DNIU
Olej, dykta; 22,5 x 41 cm
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
Olej, płótno; 81 x 100 cm
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
Olej, dykta; 22,5 x 41 cm
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
Olej, płótno; 90 x 120 cm
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
Olej, płótno; 38 x 67 cm
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
olej, płótno, 96 x 120 cm, 2008
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
technika mieszana, płótno, 100 x 150 cm
sygn. p.d.: "hanka",
opisany na odwrocie: H. KARASIŃSKA-EBERHARDT "W ODDAL" 150x100 tech. mieszana
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
olej, płótno, relief, 2x55x55 cm (dyptyk)
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
technika własna
50 x 70 cm
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
relief, płatki złota, olej, 90 x 45 cm
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
Testament Pierwszej Kadrowej. W 40-lecie wymarszu z Krakowa (1914-1954). Z cyklu: Droga do wolnej Polski. Londyn 1954. Printed by "Gryf" Printers. 16d, s. 21, [3]. brosz. Bibl. "Pogoni", nr 4 (Polonica 10992. Stan bardzo dobry. Wiersz).
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
olej, technika mieszana, płótno,
100 x 80 cm
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
olej, płótno,
60 x 80 cm
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
olej, płótno,
70 x 50 cm
KARASIŃSKA-EBERHARDT Hanna
olej, płótno
100 x 90cm