DOSKOWSKI Józef (1894-1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOSKOWSKI Józef (1894-1979)
Abstrakcja z motywem skrzypiec
ołówek, papier, 21 x 33,7 cm
Na odwrocie zapisany ołowkiem fragment tekstu.
Praca ze zbiorów rodziny zaprzyja¼nionej z Józefem Doskowskim.
DOSKOWSKI Józef (1894-1979)
rysunek dwustronny, ołówek, kredka, papier, 21 x 30 cm
DOSKOWSKI Józef (1894-1979)
rysunek dwustronny, ołówek, kredka, papier, 15 x 21 cm
praca ze zbiorów rodziny zaprzyjaźnionej z Józefem Doskowskim
DOSKOWSKI Józef (1894-1979)
akwarela, papier, 21 x 17 cm
DOSKOWSKI Józef (1894-1979)
LADY GODIVA (naga kobieta na koniu), 1938
akwarela, 21 x 30 cm
sygnowany p. d. "J. Doskowski Zakopane 1938".