BURGER Josef (1887-1966)
PEJZAŻ JESIENNY Z OŚNIEŻONYM SZCZYTEM
olej, płótno
70,2 x 80,2 cm
sygn. l.d.: J. Burger
cena wywoławcza: Wykup abonament
BURGER Josef (1887-1966)
BURGER Josef (1887-1966)
RUINY ZAMKU W POLLE NAD WEZERź
olej, płótno, 70 x 80.5 cm
sygnowany p.d.: Burger
na górnej listwie krosna napis ołówkiem: Polle a. d. Weser
BURGER Josef (1887-1966)
olej, tektura
49.5 x 59 cm
sygnowany l.d.: J. Burger Mchn.
BURGER Josef (1887-1966)
MARTWA NATURA Z JABŁKAMI I BUTELKź WINA,1922
olej, tektura
46 x 56 cm
sygnowany l.d.: J. Burger 1922
BURGER Josef (1887-1966)
olej, płótno
57 x 48.5 cm
sygnowany l.d.: J. Burger | München
BURGER Josef (1887-1966)
olej, płótno
60 x 80.5 cm
sygnowany l.d.: J. Burger | Mnch.
BURGER Josef (1887-1966)
olej, płótno
70.2 x 80.2 cm
sygnowany l.d.: J. Burger
BURGER Josef (1887-1966)
olej, tektura
30 x 24.8 cm
sygnowany p.d.: J.Burger
BURGER Josef (1887-1966)
Olej, płótno; 60,5x 80,5
Sygnowany p. d.: J. Burger i nieczytelny napis
BURGER Josef (1887-1966)
Olej, płótno;
75 x 90,6 cm
Sygnowany p. d.: Burger
Na blejtramie p. g. pieczątka z napisem
U. Eisenmann |Mal leinen |München. Holzstarüe 35 |
na blejtramie napis ołówkiem 81438071 |Die Palagruppe (Dolomiten).
Josef Burger, czynny w Monachium malarz i konserwator, był uczniem Leo Putza. Tworzył pejzaże i martwe natury utrzymane w duchu malarstwa akademickiego. Jego prace znajdują się w zbiorach muzeów monachijskich.
BURGER Josef (1887-1966)
olej, płótno,
60.5 x 50.5 cm
sygnowany l.d.: J. Burger Mchn
BURGER Josef (1887-1966)
BURGER Josef (1887-1966)
olej, płótno, 50.5 x 60.2 cm
BURGER Josef (1887-1966)
olej, płótno,
95.2 x 110.5 cm
sygnowany p.d.: J. Burger | Mchn.
BURGER Josef (1887-1966)
olej, płótno,
60.5 x 80.2 cm
sygnowany l.d.: J. Burger | W [....]
BURGER Josef (1887-1966)
olej na płótnie, 60x 80,5 cm
sygnowany l. d. "JM (?) Burger"
BURGER Josef (1887-1966)
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: "J. Burger Münch"
BURGER Josef (1887-1966)