BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej na płótnie, 90 x 60 cm,
sygnowany na odwrocie
"WIESŁAW BOROWSKI",
tamże tytuł i rok powstania.
Z pracowni artysty.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej na płótnie, 34 x 45 cm,
sygnowany na odwrocie: "WIESŁAW T.BOROWSKI", także tytuł obrazu i rok.
Z pracowni artysty.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej na płycie, 65 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie "WIESŁAW BOROWSKI".
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
MARTWA NATURA z KIELISZKIEM, 1961
olej na płótnie, 70 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie "WIESŁAW BOROWSKI", tamże tytuł i rok powstania.
Z pracowni artysty.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej na płótnie, 90 x 60 cm,
sygnowany na odwrocie
"WIESŁAW BOROWSKI",
tamże tytuł i rok powstania.
Z pracowni artysty.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej, płótno, 60 x 81 cm
napis na odwrocie: WIESŁAW BOROWSKI/"CHAŁUPY"I 1962
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej, płótno, 60 × 81 cm
na odwrocie napis: WIESŁAW BOROWSKI/"CHAŁUPY"I 1962
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
Martwa natura z bukietem, 1959 r.
olej, płótno, 46 × 61 cm
na odwrocie napis: WIESŁAW T.BOROWSKI/"MARTWA NATURA/ Z BUKIETEM" 1959
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej na płótnie, 65 x 80,5 cm, na odwrocie, na płótnie - autorskie: imię, nazwisko, tytuł pracy i rok
Pochodzi z pracowni artysty.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej na płótnie, 60 x 81 cm, na odwrocie, na płótnie: "Wiesław Borowski /Przystanek 1965"
Pochodzi z pracowni artysty.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej na płótnie, 64,5 x 81 cm,
na odwrocie: "Wiesław Borowski Inowłódz- Dachy 1962" i fragmenty kartki wystawowej
Pochodzi z pracowni artysty.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej na płótnie, 54,5 x 46 cm,
na odwrocie "Wiesław Borowski /Kwiaty 1961"
Z pracowni artysty.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
Z pracowni artysty.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
Pochodzi z pracowni artysty.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej na płótnie,
64,5 x 81 cm,
na odwrocie: "Wiesław Borowski Inowłódz- Dachy 1962" i fragmenty kartki wystawowej. Pochodzi z pracowni artysty.
Studiował na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP (1955-1961) u E. Arcta i J. Cybisa.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej na płótnie, 65 x 80, 5 cm,
na odwrocie, na płótnie - autorskie: imię, nazwisko, tytuł pracy i rok.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej na płótnie, 60 x 81 cm, na odwrocie, na płótnie: "Wiesław Borowski", "Przystanek", "1965"
Pochodzi z pracowni artysty.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
na odwrocie "Wiesław Borowski", "Kwiaty 1961"
Pochodzi z pracowni artysty.
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
Pochodzi z pracowni artysty
BOROWSKI Wiesław (1935-1989)
olej na płótnie, 65,5 x 81 cm, na odwrocie "Wiesław Borowski Martwa natura szara 1962"
Pochodzi z pracowni artysty.
Wystawiany i reprodukowany: pośmiertna, monograficzna wystawa Artysty w Galerii ZPAP w Warszawie VII - VIII 2000, w katalogu reprodukcja nr 15.