DUMAIGE ÉTIENNE-HENRY (Paryż 1830 - Saint-Gilles-Croix-de-Vié 1888)
Dobosz (Avant, le combat volontaire de 1792)
brąz, odlew, patyna czerwona;
wys. 67 cm, szer. 27 cm, głęb. 29 cm.;
Francja, 4 ćw. XIX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
stop metali; wys. 36,5 cm (wysokość rzeźby bez podstawy), 44 cm (wysokość rzeźby z kamienna podstawą);
sygn. na podstawie: Dumaige
brąz patynowany, marmur różowy, żyłkowany;
wys. całk. 51,5 cm; wys. figury: 43 cm;
sygn.: dumaige
stojąca na plincie, odziana w antyczne szaty, postać młodej kobiety, opierającej lewą rękę na kole zębatym, ustawionym na niskim postumencie;
brąz patynowany; wys. 44 cm, sygn. na podstawie: "Dumaige"
Brąz patynowany, marmur h - 57 cm (z postumentem)
Sygnowana z tyłu - "Dumaige"
brąz patynowany,
wysokość: 64 cm
Sygnowany na podstawie H. Dumaige