TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (1928 Pińsk - 2014 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna; tektura; 89 x 48 cm;
sygn. i opisany p. d.: XI/Tukan.
technika mieszana, płyta,
51,5 x 42 cm,
sygnowany p.d.: "tukan 0-12"
* Droit de suite
Łodzie na plaży, lata 90. XX w.
tempera, olej, tektura, 21 x 26,5 cm,
sygn. p.d.: tukan
olej, płyta, 27 x 22,5 cm w świetle oprawy, sygn.l.d.: E. Wolski
technika mieszana (gwasz, kredka), karton;
21 x 15,7 cm (w świetle oprawy).
gwasz, karton; 20,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: tukan / VII (ołówkiem).
Kościół św. Wojciecha w Krakowie
olej, płótno, 38,5 x 35,5 cm,
sygn. l.d.: E. Wolski
*opłata droit de suite
technika własna na kartonie, 19 x 15 cm, sygn.
Dar Antykwariatu Widurscy.
olej, tekturka naklejona na kartonik; 7 x 6,3 cm;
sygn.: l. d.
olej, tektura; 35 x 44 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: E. Wolski
akryl, papier, oprawiona: 40 x 41 cm
Dzięki uprzejmości Galerii Opus.
akryl, papier, 11 x 15,5 cm, oprawiona: 40 x 41 cm
tempera, akryl, olej, tektura, 30 x 23,5 cm
sygn. p. d.: Tukan, dat. 2014
akryl/papier, 15,5 x 20 cm
akryl/papier, 8 x 8 cm
akryl
46x67,5 cm
akryl
33x51