ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta tekturowa, 34,5 x 50 cm
sygn. l.d.: E.Erb
TARG WARZYWNY WE LWOWIE PRZED RATUSZEM
Olej, płótno; 51 x 65 cm
Sygnowany l.d.: Erb
olej, tektura; 35,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: E Erb;
na odwrocie pieczęć ramiarska i napis: 397/8 [?]
olej, płyta, 24,5 x 35 cm, obraz oprawiony
sygn. artysty w lewym dolnym rogu
akwarela, papier, 26 x 19 cm w świetle oprawy,
sygn. i dat. l.d.: E.Erb 1919
olej, tektura, 25 × 34 cm
sygn. p. d.: E. Erb
olej, tektura, 33,5 × 47 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: E. Erb
Motyw z włoskiego miasteczka Oderzo, 1918
akwarela, ołówek, papier; 25 x 36,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Oderzo 918 / E.Erb (ołówkiem).
Oderzo - Motyw z włoskiego miasteczka, 1918
akwarela, papier; 25 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana p. d.: Oderzo 918 / E. Erb.
pastel, papier jasnobrązowy, żeberkowy naklejony na tekturę; 46,5 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: E Erb.
olej, tektura; 35 x 49 cm;
sygn. p. d.: E Erb;
na odwrocie nalepka wystawowa: ZYGFRYD REIZES / SALON SZTUKI / LWÓW, 3go Maja 11 a. z numerem 98 autorem i tytułem: Jarmark.
tempera, papier brązowy, żeberkowy; 45,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E Erb.
olej, tektura; 48,5 x 67,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Erno Erb 927.
olej, tektura; 24,3 x 33,8 cm w świetle ramy;
sygn. l. d.: E Erb;
na odwrocie pieczęć z opisem pracy (słabo czytelna)