JÜTTNER Bruno (1880 Wernigerode - 1965 Wernigerode)
SCENA Z ŁODZIAMI RYBACKIMI NA HOLENDERSKIM WYBRZEŻU
Olej, płótno;
70,5 x 100 cm
Sygnowany l.d.: nieczytelnie.
Stan zachowania: 1 łatka na odwrociu.
Malarz niemiecki czynny w Berlinie. Studiował na Akademiach w Kassel i w Monachium. Odbył podróże do Holandii, Belgii i Francji oraz po Harzu.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PEJZAŻ Z ZAGRODĄ WIEJSKĄ I BRZOZAMI.
Olej, płótno;
70,5 x 100,5 cm
Sygnowany p.d.: B. Juttner
Na odwrociu: 5 małych łatek.
BRETOŃCZYCY NAD BRZEGIEM MORZA
Olej, płótno, 60,3 x 80 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.: Bruno Jüttner
olej na płótnie, 78,5 xx 105 cm
sygnowany p.d.: "Bruno Juttner"