ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia (1886 Klagenfurt - Austria - 1971 Lwów)
olej, sklejka, 29 x 37,5 cm,
sygn. l.d.: Zofia Albinowska.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta,
47 x 48,5 cm (w świetle oprawy),
sygnowany l.d.: "Zofia Albinowska"
* Droit de suite
Martwa natura z porcelanowym dzbankiem
olej/płyta pilśniowa, 22 x 37 cm
sygnowany p.d.: 'Zofia Albinowska'
olej/sklejka, 18 x 25,5 cm
olej, tektura; 54,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Zofia Albinowska.
olej, tektura, 36,5 × 41,5 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
MARTWA NATURA Z KWIATAMI NA STOLE
Olej, tektura; 21 x 25 cm
Sygnowany p.d.: Zofia Albinowska
*droit de suite
olej, tektura, 49 x 69 cm,
sygn. ś.d.: Zofia Albinowska
olej, sklejka, 25 x 39 cm
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
olej/tektura, 66 x 67,5 cm
olej, płótno, 24 x 29 cm, sygn. p.d.: Zofia Albinowska
olej, płótno, 30 x 32 cm, niesygnowany
Olej, płótno; 39,5 x 50 cm
olej, tektura; 32,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
olej, płótno naklejone na tekturę; 22 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Zofia Albinowska
olej, tektura; 34 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
Gałązki kwitnącej wiśni w dzbanie
olej, płótno; 49,5 x 69,5 cm;
sygn. l. d.: Zofia Albinowska
olej, płótno; 34,5 x 49,5 cm;
sygn. p. g.: Zofia Albinowska
olej, tektura, 22,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Zofia Albinowska
olej, sklejka, 29 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zofia Albinowska