PIASECKI Leszek (1928-1990)
Głowa siwego araba pustynnego, przed 1977 r.
olej, płótno, 60,5 × 50 cm
sygn. p. d.: Leszek Piasecki
na odwrocie autorska nalepka z opisem obrazu i wiedeńskim adresem artysty
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 62 x 92 cm,
sygn. p.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, deska, 27 x 40 cm,
sygn. l.d.: L.Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 81 x 121 cm
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, deska, 27 x 40 cm
sygn. l. d.: L. Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Olej, płótno; 62 x 92 cm
Sygnowany p.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, deska, 27 x 40 cm, sygn. l.d.: L.Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 61 × 90,5 cm
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
na odwrocie: PIASECKI
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 60 × 81 cm
sygn. p. d.: Leszek Piasecki
Reprodukowany w:
Janusz Jarosławski, Szabla lekkiej kawalerii 1796 i jej pochodne, wyd. Madex, 2016, s. 128
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 81 x 121 cm
sygn. l.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. l. d.: Leszek Piasecki, lekkie przetarcia w dolnej partii obrazu
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 58,5 x 79,5 cm,
sygn. l.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 61 × 91 cm
sygn. p.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
akwarela, gwasz, papier, 35,5 × 26,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 60,5 x 100,5 cm
sygn p. d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)