GÓRECKA Justyna (ur. 1975)
cztery obiekty, technika własna, asamblaż: ramy złocone, korale, rzeźba drewniana, silikon, 26 x 21 cm, 17 x 14 cm, 17 x 14 cm, 23 x 18 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
GÓRECKA Justyna (ur. 1975)
technika mieszana / papier, 19 x 19 cm, sygn.
GÓRECKA Justyna (ur. 1975)
cztery obiekty, tech. mieszana, asamblaż, 26 x 21 cm, 17 x 14 cm, 17 x 14 cm, 23 x 18 cm,
sygn. na odwrocie
GÓRECKA Justyna (ur. 1975)
Krzyż w ornamentyce arabskiej, 2016
kolaż, złota rama, szlagmetal, 73 x 53 cm,
sygn. na odwrocie
GÓRECKA Justyna (ur. 1975)
Nie będziesz miał bogów..., 2016
akryl, kolaż, płótno, 30 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
GÓRECKA Justyna (ur. 1975)
GÓRECKA Justyna (ur. 1975)