HOULES Pierre (1945 Béziers - 1986 Paryż)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 60 x 40 cm
opisany na odwrociu: '101190 - 17'
ed. 1/9
cena wywoławcza: Wykup abonament
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, płyta aluminiowa, 65,5 x 65,5 cm
sygnowany i numerowany na certyfikacie
ed. 1/8
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 47 x 62 cm
sygnowany i numerowany ołówkiem na odwrociu: '1/8' i podpis Jean-Paul Houles
obiekt opatrzony suchą pieczęcią autorską: 'PIERRE HOULES PHOTOGRAPHY | 1945-1986'
na odwrociu nalepki z pieczęcią i nazwą: 'GALERIE GRACE RADZIWILL'
ed. 1/8
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 31,7 x 40,5 cm
opisany na odwrociu: '1/15 JPH'
na odwrociu potwierdzenie autentyczności sygnowane przez brata artysty, nalepka z nazwiskiem autora oraz pieczęć kolekcjonerska i pieczęć galeryjna
gelatin silver print on Baryta paper, 31.7 x 40.5 cm
described on the reverse: '1/15 JPH'
authenticity certificate signed by the artist, label with artist's name, collector's stamp and gallery stamp on the reverse
fotografia czarno-biała/papier barytowy, płyta aluminiowa, 38 x 24 cm
sygnowana suchą pieczęcią p.d.: `PIERRE HOULES | PHOTOGRAPHY | 1945 - 1986`
na odwrociu sygnowana, datowana i opisana certyfikat potwierdzenia autentyczności oraz pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`
fotografia barwna/papier barytowy, płyta aluminiowa, 40 x 60 cm
fotografia czarno-biała/papier barytowy, płyta aluminiowa, 50 x 70 cm