GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
akwaforta, offset, papier, 7/10, 70,5 x 49,5 cm,
sygn. p.d.
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
akwaforta, papier, 6/10, 66 x 98 cm, sygn. p.d. Oskar Gorzkiewicz 2016
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
akwaforta, papier, 8/10, 55 x 100 cm, sygn. u dołu
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
akwaforta, papier, 56 x 100 cm,
sygn. u dołu
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta, suchy tłok (4/10)
40x50 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (2/10)
20x49 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. p.d.
akwaforta (4/10)
19.8x49.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
akwaforta, 66 x 98 cm, 4/10, sygn. p.d.
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
akwaforta, papier, 6/10, 50 x 100 cm, sygn. p.d.
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
akwaforta, papier, odbitka 3/20, 38 x 76 cm,
sygn. p. d.
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/10)
21.5x14 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/10)
21x17.7 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/10)
14x21 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
Stuttgart I i Stuttgart II (2013)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/10) i (4/10)
20.5x15 cm, 20.5x15 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (4/10)
15x20 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/10)
19.5x49.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (7/10)
30x67.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (1/10)
29x67.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (13/20)
17.5x17.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
akwaforta na papierze 55x100 cm
sygnowany z przodu, opisany na odwrocie: Wizja Miasta III, akwaforta 7/10, Oskar Gorzkiewicz 2014
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/20)
37.5x75.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/15)
śr.30 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
litografia (1/10)
30.5x30.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
sucha igła (9/10)
28x19 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/10)
20x49.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
litografia (2/15)
20x35.5
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (e.a.)
38.8x50
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (4/10)
21x14.8
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
akwaforta, papier Hahnemühle 300g, 50cm x 100cm, 5/10, sygn. p.d.
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat.p.d.
akwaforta (2/10)
39.5x29.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat.p.d.
akwaforta (2/10)
22x60 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat.p.d.
akwaforta (6/10)
19.7x49.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (6/10)
30.5x83.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (6/10)
30x67.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akwaforta (1/10)
69x44.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn.dat.p.d.
akwaforta (9/10), 13.5x37.5 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn.dat.p.d.
akwaforta (4/10), 20x49 cm
GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)
sygn.dat.p.d.
litografia (3/7), 28.7x21 cm