NIEWIADOMSKI Tomasz (ur. 1971)
Maska, ilustracja komiksowa, 2008 r.
tusz/papier, 21 x 29,8 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'T. Niewiadomski 2008'
na odwrociu opisany: "Maska" Niewiadomski 2008'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ratman - Terror na wizji, plansza komiksowa, około 2009 r.
tusz/papier, 29,7 x 21 cm
na odwrociu sygnowany: 'T. Niewiadomski'
WYDANIA:
Karton 2010
Ratman - W oparach Wszechświata, szkic do okładki, 2003 r.
flamaster, tusz/papier, 29,5 x 21 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'T.Niewiadomski | Szkic do okładki | 20.3.2003'
Jedna z wersji rysunku została użyta jako strona tytułowa wydawnictwa "Kultura Gniewu".
tusz/papier, 29,5 x 21 cm
WYDANIA:
- Karton 2010
Ratman - Terror na wizji, tytułowa plansza komiksowa, około 2009 r.
tusz/papier, 30 x 21 cm
na odwrociu sygnowany: 'T. Niewiadomski' oraz szkic twarzy
WYDANIA:
- Karton 2010
Nerwolwer - Wypił o jedna lufę za dużo, plansza komiksowa, około 2003 r.
tusz/papier, 29,8 x 21 cm
na odwrociu opisany: 'z albumu | Nerwolwer "wypił o jedną lufę za dużo" wyd. Kultura Gniewu 2004 | Tomasz Niewiadomski'
WYDANIA:
- Kultura Gniewu 2004
Ratman - Terror na wizji, ilustracja II okładki komiksu, 2010 r.
akwarela, tusz/papier, 30 x 21 cm
Terror na wizji, około 2009 r.
plansza tytułowa
tusz, papier, 29,5 x 21 cm, sygn. na odwrocie: T.Niewiadomski