DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator - Decydujące starcie, plansza komiksowa nr 8, 2003 r.
flamaster, tusz/papier, 30 x 21 cm
WYDANIA:
Pasażer, 1/2003
cena wywoławcza: Wykup abonament
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator i zielona gwardia, plansza komiksowa nr 13, 2004 r.
WYDANIA:
wyd. Zin Zin Press, 2005
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator - Dość tych bzdur, pin-up komiksowy, 2018 r.
akryl, tusz/papier, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'R. Dąbrowski 18'
opisany na odwrociu: 'Oryginał | Ryszard Dąbrowski'
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator. Sprzątanie Polski, plansza komiksowa nr 3, 2009 r.
tusz/papier, 29,6 x 21 cm
na odwrociu sygnowany: 'R. Dąbrowski'
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator. Na Ukrainie 1920, plansza komiksowa nr 32, 2007 r.
tusz/papier, 29,5 x 21 cm
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator. Sprzątanie Polski, plansza komiksowa s. 77, 2009 r.
tusz/papier, 29,5 x 21 cm
na odwrociu opisany: 'z tomu "Sprzątanie Polski" 2009 | str 77'
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator i Likwidatorka, pin-up
akwarela, flamaster, tusz/brystol, 49,7 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'R. Dąbrowski'
opisany na odwrociu: 'TYTUŁ: "LIKWIDATOR I LIKWIDATORKA" TUSZ'
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Leżąca Likwidatorka, pin-up, około 2015 r.
tusz, marker/papier, 30 x 42 cm
sygnowany p.d.: 'R.Dąbrowski'
na odwrociu opisany: 'TYTUŁ: "Leżąca Likwidatorka" | tusz i marker'
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator, pin-up, około 2015 r.
tusz, marker/papier, 42 x 30 cm
sygnowany p.d.: 'R.Dąbrowski'
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator - Dorwę Cię!, pin-up komiksowy, 2013 r.
akryl/papier, 100 x 69,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ryszard Dąbrowski '13'
na odwrociu opisany: 'Ryszard Dąbrowski | tytuł: Likwidator - Dorwę cię! | oryginał IV 2013'
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator - Sprzątanie Polski, plansza komiksowa, 2009 r.
tusz/papier, 29,5 x 21 cm
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator - Trylogia, plansza komiksowa nr 25, 2000 r.
tusz/papier, 29,5 x 21 cm
sygnowany u góry: 'R. Dąbrowski'
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Tybet - historie prawdziwe, okładka komiksowa , 2009 r.
akwarela, flamaster, tusz/papier, 29,5 x 42 cm
sygnowany p.g.: 'R. Dąbrowski 09'
praca podwójna w kolorze oraz rysunek tuszem
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
ołówek, tusz, cienkopis, korektor, papier, 29,7 x 21 cm,
sygn. p.d.
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
akwarela, tusz/papier
70 x 49,9 cm
sygnowany l.d.: `R. Dąbrowski`
na odwrociu opisany: `TYTUŁ: "Gruchut!" tusz`
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator kontra mafia dresiarska, z tomu Zielona Gwardia, plansza komiksowa nr 52, 2004 r.
tusz/papier
29,5 x 21 cm
sygnowany i datowany p.g.: `R. Dąbrowski `04`
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator, z tomu W służbie rewolucji, plansza komiksowa, 2006 r.
tusz/papier
29,5 x 21 cm
sygnowany pośrodku kompozycji: `R. Dąbrowski`
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator - Atak Machnowców, plansza komiksowa nr 10, 2007 r.
tusz/papier
30 x 21 cm
sygnowany i datowany wewnątrz przedstawienia: `R. Dąbrowski 07`
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
tusz/papier, 29,7 x 38,5 cm
sygnowany p.d.: `R. Dąbrowski`
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator - plansza wielkoformatowa, 2013 r.
akryl/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Ryszard Dąbrowski `13`
na odwrociu opisany: `Ryszard Dąbrowski | tytuł: Likwidator. Chlost! | 2`
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
ilustracja
tusz, karton, 29,5 x 42 cm, sygn. p.d.: R.Dąbrowski`14
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
Likwidator, Egzekucja dyrekcji koncernu, 2004 r.
plansza komiksowa nr 1
tusz/papier, 29,5 x 21 cm
sygnowany i datowany l.g.: `R. Dąbrowski 2004`
DĄBROWSKI Ryszard (ur. 1968)
plansza komiksowa nr 8
tusz/papier, 30 x 21 cm