GRZYWACZYK Wojciech (ur. 1975, Chorzów)
stal spawana, brąz, mosiądz, podstawa drewniana, 51 x 74 x 14,5 cm
autorska nalepka z opisem obiektu
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz patynowany, marmur, dł. 15 cm, wys. 15 cm, sygn. na cokole
gips, wys. 55 cm
sygnowana i opisana na spodzie: `PSYCHONA- | UTA | W.G.`
stal spawana, wys.: 110 cm, wymiary podstawy: 50 x 37 cm
stal spawana (pręty stalowe), wys.: 115 cm