1 zł
2 600 000 zł

SKOCZYLAS Sebastian (ur. 1979, Lublin)

Geometria organiczna, 2019

akryl, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 'Geometria | organiczna | Sebastian Skoczylas | 2019'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Uzmysłowiony, 2018

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 'Uzmysłowiony | Sebastian Skoczylas | 2018'

Odbicie, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Odbicie | Sebastian Skoczylas | 2018'

Nadhoryzont, 2018

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. p.d.: 'Skoczylas S. 2018' oraz opisany na odwrocie: 'Nadhoryzont | Sebastian Skoczylas | 2018'

Jezioro cytrynowe II, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jezioro cytrynowe II | Sebastian Skoczylas | 2018'

Światło polarne, 2017 r.

akryl/płótno, 110 x 100 cm
sygnowany, datowany p.d. 'Skoczylas S. 2017'
na odwrociu opisany: 'Światło polarne | Sebastian Skoczylas | 2017'

Baltika III, 2016

akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. p.d.: 'SkoczylaS 2016'

Baltika II, 2016 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SkoczylasS 2016'
na odwrociu opisany: 'Baltika II | Sebastian Skoczylas | 2016'

Duo - czerwień I, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Skoczylas.S 2017' oraz opisany na odwrocie: 'Duo-czerwień I Sebastian Skoczylas 2017'

Zabarwienie emocjonalne II, 2016

akryl, płótno, 140 x 120 cm,
sygn. p.d.: 'Skoczylas S. 2016' oraz opisany na odwrocie: "Zabarwienie emocjonalne II | Sebastian Skoczylas 2016'

Kompozycja termiczna nr 28, 2016

akryl, płótno, 140 x 130 cm,
sygn. p.d.: Skoczylas S 2016 oraz opisany na odwrocie: Kompozycja termiczna nr 28 Sebastian Skoczylas 2016

Aura, 2016 r.

akryl/płótno, 140 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Skoczylas S 2016'
na odwrociu opisany: 'Aura | Sebastian Skoczylas | 2016'

Biosfera 02, 2016 r.

akryl/płótno
140 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Skoczylas.S 2016'
na odwrociu opisany: 'Biosfera 02 | Sebastian Skoczylas | 2016'

Podczerwień 02, 2016 r.

akryl/płótno
160 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Skoczylas S. 2016'
na odwrociu opisany: 'Podczerwień 02 | Sebastian Skoczylas | 2016'

Kompozycja Termiczna nr 12, 2016 r.

akryl/płótno, 140 x 130 cm
na odwrociu opisany: 'Kompozycja Termiczna nr 12 | Sebastian Skoczylas | 2016'

Kompozycja termiczna nr 17, 2015 r.

akryl/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kompozycja Termiczna | nr 17 | Sebastian Skoczylas | 2015'

Równoleżnik 31, 2015

akryl, płótno, 160 x 140 cm,
sygn. p.d.: Skoczylas. S 2015 oraz opisany na odwrocie: Równoleżnik 31 Sebastian Skoczylas 2015

Równoleżnik 25, 2015 r.

akryl/płótno, 160 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Skoczylas S. | 2015`
na odwrociu opisany: `Równoleżnik 25 | Sebastian Skoczylas | 2015`

Flora, 2015 r.

akryl/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Skoczylas.S 2015`
na odwrociu opisany: `Flora | Sebastian Skoczylas | 2015`

Warstwy wewnętrzne, 2015 r.

akryl/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Skoczylas S. | 2015`
na odwrociu opisany: `Warstwy wewnętrzne | Sebastian Skoczylas | 2015`

Obłok purpurowy, 2015 r.

akryl/płótno, 140 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Obłok Purpurowy | Sebastian Skoczylas | 2015`

Aurora 02, 2015 r.

akryl/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Aurora 02 | Sebastian Skoczylas | 2015`

Aurora 01, 2015

akryl, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. p.d.: Skoczylas.S 2015 oraz na odwrocie: Aurora 01 | Sebastian Skoczylas 2015

Podwodny, 2014

akryl, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sk.S.2014 oraz na odwrocie: Sebastian Skoczylas Podwodny 2014

Dojrzewanie, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Skoczylas. S | 2015`
na odwrociu opisany: `Skoczylas. S 2015`

Balans czerwieni, 2015

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn.: Skoczylas.S 2015

PEJZAŻ KWADRATOWY I, 2014

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Skoczylas.S 2014

Cinque Terre, 2012 r.

akryl/płótno, 130 x 114 cm
sygnowany p.d.: `SK. S | 2012`
na odwrociu opisany na blejtramie: `Sebastian Skoczylas 2012`

Układ wyżowy I, 2010

akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p. d.: Skoczylas S. 2010

Pejzaż kwadratowy IV, 2014 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm

Obszar chroniony II, 2012 r.

akryl/płótno, 100 x 50 cm

liczba obiektów: 31