SĘKIEWICZ Beata (ur. 1989, Częstochowa)
olej, płótno,80 x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 80 x 40 cm,
sygn. na
olej, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
Olej, płótno, 70 x 70 cm, 2016,
sygn. na odwrocie.
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Olej na płótnie, 80x60 cm
olej, płótno, 90x70 cm
opisany na odwrocie: BEATA SĘKIEWICZ "DIALOG IX" OLEJ NA PŁÓTNIE 90x70 cm 2016 r.
olej, płótno, 50 x 50 cm
olej, płótno, 70x70 cm
opisany na odwrocie: BEATA SĘKIEWICZ "DIALOG VII" 70x70 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2016 R.
Dialog IV (z cyklu malarskiego Dialog), 2015,
olej, płótno, 80 x 45 cm
olej, płótno, 60x70 cm
opisany na odwrocie: Beata Sękiewicz DEKALOG II 60x50 olej na płótnie 2014
olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Beata Sękiewicz KOBIECOŚĆ
Dialog III z cyklu Dialog, 2015
olej, płótno, 90x70 cm
opisany na odwrocie: Beata Sękiewicz "DIALOG III" olej na płótnie 90x70 2015
olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie Beata Sękiewicz wraz z opisem autorskim 2013
olej, płótno, 70 x 70 cm,
olej/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `BEATA SĘKIEWICZ | OLEJ NA PŁÓTNIE | 70 x 70 | 2013 R. "ŚWIATŁA NOCĄ 2"`