DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, piórko, papier
42x29.6 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. l.d.
tusz, piórko, kredka, papier
29.4x20.4 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. l.d.
tusz, piórko, papier
22x16 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. l.d.dat. p.d.
grafika cyfrowa (1/10)
29.7x42.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz lawowany, piórko, papier
29.5x18 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
Persepolis z cyklu Zaginione miasta (2015)
sygn. dat. p.d.
piórko, tusz, papier
24x30 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
Bez tytułu z cyklu Zaginione miasta (2016)
sygn. dat. p.d.
tusz, laserunek, papier
36.3x28.3 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
Nefertari z cyklu Matriarchat (2015)
sygn. dat. p.d.
litografia (3/15)
58.5x43.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
28.5x32 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
29.5x20.8 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, akwarela, papier
17.7x27 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
litografia barwna (5/12)
58.5x30 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
19.5x34.7 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
29.3x20.8 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
26x19.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
litografia (2/15)
58.5x43.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier barwiony
25x18.8 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. śr.g.
tusz, papier barwiony
16.2x24.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. śr.d.
algrafia (4/10)
11.2x7.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
Margot z cyklu Matriarchat (2015)
sygn. dat. p.d.
litografia (5/12)
71x55 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
Babilon z cyklu Zaginione miasta (2014)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
22.8x28 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
29.6x21
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
litografia barwna, tusz, piórko, 100 x 70 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat.p.d.
grafika cyfrowa (1/10)
65.2x46 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. p.d.
grafika cyfrowa (4/10)
43x55 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat.p.d.
tusz, papier
29.8x15.2 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
piórko, tusz, papier barwiony, 24 x 20 cm.,
sygn. p.d.Maria Domalewska 2014 Cesarzowa oraz na odwrocie
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
grafika cyfrowa (1/10)
65x46 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
grafika cyfrowa (1/10)
85.5x36.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
27.3x21.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
rysunek, piórko, tusz, kaszerunek, 24,5 x 15 cm,
sygn. p.d. : Maria Domalewska 2011
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
rysunek piórkiem, tusz, kaszerunek, 50 x 70 cm.,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn.dat.p.d.
grafika cyfrowa (1/8), 66.5x50 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn.dat.p.d.
grafika cyfrowa (2/6), 70x50 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn.p.d.
tusz, papier, 27x16.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
grafika cyfrowa, papier matowy Muzeum Portment gr. 250, 70 x 50 cm,
sygn.p.d
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
rysunek: piórko, tusz, akwarela, papier, 30 x 21 cm,
sygn. p. g. oraz na odwrocie
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
grafika cyfrowa (1/8)
89x43.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
grafika cyfrowa (1/6)
43x55 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
grafika cyfrowa (1/6)
50x70 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
piórko, tusz, akwarela, papier barwiony, 21 x 14, 8 cm,
sygn. p. d.
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
litografia barwna (5/12)
35.5x44.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. p.d.
grafika cyfrowa (1/5)
50x35 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. p.d.
grafika cyfrowa (1/5)
69x48.6 cm