CETNAROWSKI Janusz (1947 - 2009)
Olej, płótno; 45 x 60,5 cm
Sygnowany l.d.: J.Cetnarowski 90
cena wywoławcza: Wykup abonament
PEJZAŻ ZIMOWY Z KĘPĄ DRZEW, 1990
Olej, płótno; 31 x 85 cm
Sygnowany p.d.: J.Cetnarowski 90
Olej, płótno; 60,5 x 74,5 cm
Sygnowany p.d.: J.Cetnarowski
Olej, płótno; 60,5 x 74,5 cm
Sygnowany l.d.: Janusz Cetnarowski 91
Olej, płótno; 55,5 x 75 cm
Sygnowany l.d.: J.Cetnarowski 91
Olej, płótno; 45 x 60,5 cm
Olej, płótno; 61 x 54 cm
Sygnowany p.d.: J. CETNAROWSKI 90 i na odwrocie