DYLĄG Joanna (ur. 1990)
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: Dyląg, opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG "DWIE BUTELKI" 2012 olej na płótnie 100x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DYLĄG Joanna (ur. 1990)
olej, płótno, 50x70 cm
sygn. l.d: Dyląg, opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG, "PEJZAŻ ZIMOWY" OLEJ NA PŁÓTNIE, 50X70 cm 2015
DYLĄG Joanna (ur. 1990)
olej, płótno, 60x80 cm
sygn. p.d.: Dyląg, opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG "ZIMOWA OPOWIEŚĆ" 60x80 cm 2014 r. OLEJ NA PŁÓTNIE
DYLĄG Joanna (ur. 1990)
olej, płótno, 60x90 cm
sygn. p.d.: monogramem wiązanym, opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG 2012 r. 60x90 olej na płótnie
DYLĄG Joanna (ur. 1990)
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG IIEANS "PNĄCZA" OLEJ NA PŁÓTNIE 100X70 2012
DYLĄG Joanna (ur. 1990)
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG "BEZ TYTUŁU" OLEJ, PŁÓTNO 100X70 CM 2013
DYLĄG Joanna (ur. 1990)