KELLER Rudolf (1890 - 1948)
Akwaforta; wym.: 110 x 78 mm; plansza: 170 x 130 mm; sygn. oł. p.d.: Rudolf Keller; sygn. pł. śr.d. Keller; grafika naklejona górnym brzegiem na tekturowy podkład; na odwrocie opis kolekcjonerski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
KELLER Rudolf (1890 - 1948)
Akwaforta; wym. komp.: 190 x 118 mm, plansza: 400 x 290 mm; sygn. pł. p.d.: Keller.
KELLER Rudolf (1890 - 1948)
Wiedeńska edycja akwafort, wym. plansz: 340 x 270 mm; 1. Dziewczynka z lusterkiem; wym. komp.: 150 x 110 mm; sygn. oł. p.d.: Keller. 2. Zawstydzona; wym. komp.: 150 x 110 mm; sygn. oł. p.d.: Keller. 3. Dziewczyna z papierosem; wym. komp.: 135 x 120 mm; sygn. oł. p.d.: Keller. 4. Na brzegu łóżka; wym. komp.: 135 x 100 mm; sygn. oł. p.d.: Keller.
KELLER Rudolf (1890 - 1948)
Akwaforta; wym. komp.: 140 x 107 mm, plansza: 275 x 197 mm; sygn. pł. p.d.: Keller; plansza naklejona na stary podkład.
KELLER Rudolf (1890 - 1948)
Zespół dwóch scena erotycznych, ok. 1920
1. Akwaforta; wym. komp.: 195 x 217 mm, plansza: 255 x 305 mm; sygn. oł. p.d.: Keller. 2. Akwaforta; wym. komp.: 163 x 95 mm, plansza: 345 x 250 mm; sygn. oł. p.d.: Keller.
KELLER Rudolf (1890 - 1948)
Akwaforta; wym. komp.: 295 x 115 mm, plansza: 545 x 368 mm; sygn. oł. p.d.: Keller, na dolnym marginesie planszy tytuł.
KELLER Rudolf (1890 - 1948)
Teka 10 akwafort; wym. plansz: 350 x 245 mm; sygn. pł. p.d.: Keller; egz. 232 x 250 (płyty po edycji zostały zniszczone); folio, 1 k. tytułowa, na odwrocie spis kompozycji i kolofon z numerem), 10 plansz; wydanie prywatne b.m.w. dla subskrybentów; całość w oryg. ppł. tece, z tłoczoną winietą na licu; stan bdb. Lit.: Bilderlexikon der Erotik II, 570. Vgl. Hayn-Gotendorf IX, 317.