BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno 50x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
technika mieszana, płótno
60x80 cm
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. p.d.
olej, płótno
61x100 cm
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. p.d.
olej, płótno
50.5x40 cm
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. p.d.
olej, piasek, płótno
60x81 cm
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. dat.l.d.
olej, płótno
50x70 cm
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. dat.p.d.
olej, płótno
46x61 cm
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. dat.p.d.
olej, płótno
50x60 cm (59.5x70 cm w ramie)
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
50x60 cm (59.5x69.5 cm w oprawie)
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
45x60 cm
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. p.d.
olej, płótno
40x50 cm (49x59 cm w oprawie)
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
40x50,
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
60x50,
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
Niebieskie jesienną porą (2012)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
45.5x60.5 cm
BUCZYŃSKA Monika (ur. 1987)
sygn. l.śr.,
olej, płótno,
55x38 cm