ADAMCZAK Klementyna (ur. 1982)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Bez tytułu, z serii Przemyślenia, 2015 r.
akryl, płótno, 100 x 70 cm
Bez tytułu III z cyklu Dopowiedzenie, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Bez tytułu II z cyklu Dopowiedzenie, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: Kle
Bez tytułu, z serii Nienasycenie
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Kle
akryl, technika własna, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Kle
technika własna, akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: Kle
sygn. p.d.: Kle
sygn. p.d.: Kle
sygn. śr.d.: Kle