KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. p.d.
akryl, płótno/płyta
90x75 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
Herbs and the meaning of poetry - dyptyk (2019)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
40x30 cm, 40x30 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x70 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x65
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x70 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
The truth about Royalty I (2018)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x65 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
The truth about Royalty II (2018)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x65 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/pilśnia
80x70 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/pilśnia
80x65 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl, drewno, 30 x 60 x 3.50 cm
sygn. p.d.: RK. 2018
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
100x80 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
78x70.5 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Czwarty Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Galerii ASP, Łódź (2017)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x65 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x72 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. p.d.
akryl, płótno
85x70 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. p.d.
akryl, płótno
85x75 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/pilśnia
85x70 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. p.d.
akryl, płótno/płyta
78x70 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
Hummingbirds - poliptyk (2017)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/pilśnia
40x40 cm (każdy)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno/płyta
100x80 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x60 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
89x75 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Filmowe inspiracje" w Muzeum Kinematografii w Łodzi (2014)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100.5x80 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
90x100 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
92x73 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x80 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/pilśnia
81x90.5 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Roksana Karczewska Inner space 2015'
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Roksana Karczewska | The pink stuff | 2015'
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x70 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
The dream of the old duck (2015)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x60
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl/płótno, 60 x 50 cm
na odwrociu opisany: `Roksana Karczewska Expectation 2015`
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
90.5x80.5 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x90 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x90 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 90x100 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 90x100 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
110x119 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x69.5 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
technika mieszana, płótno
70x50 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
70x50 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
70x60 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: `ROKSANA KARCZEWSKA `NATIVE I` 2013`
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
94x67 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
110x120 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl/płótno, 50 x 40 cm
na odwrociu opisany: `ROKSANA KARCZEWSKA | `FAUNA V` | 2013`
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
technika własna/deska, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: `ROKSANA KARCZEWSKA | FAUNA IV | 2013`
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
110.5x119.5 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x110 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Roksana Karczewska 2013`
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
technika mieszana/płyta, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Roksana Karczewska `Industrial dream I` 2013`
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu,
technika własna,
50x61,
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu,
technika własna,
50x60,
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
36.5x30 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl/płotno, 110 x 120 cm
na odwrociu opisany: `ROKSANA KARCZEWSKA 2012`