1 zł
2 600 000 zł

KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)

I'm Mortality, 2017

technika mieszana, płótno, 120 x 120 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Girly Sulk, 2017

technika mieszana, papier
100 x 70 cm
sygn. na odwrocie

Making Fifties from her, 2017 r.

technika własna/płótno, 140 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu 'PIOTR KACHNY "MAKING FIFTIES FROM HER" 2017'

Box Office Bomb, 2018 r

technika własna/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny "Box Office Bomb" 2018'

Private Secrets, 2017

olej płótno, 150 x 100 cm,

So Sheer, 2018 r.

olej na płótnie, 145 x 130 cm
opisany na blejtramie: ‘Piotr Kachny ”So Sheer” 2018’

Lolita'Syndrome, 2018

olej, emalia, płótno, 150 x 105 cm

GOODLOOUCK, 2018

olej i emalia olejno-ftalowa na płótnie, 120 x 140 cm

re:PUT_ACTION , 2017 r.

olej/emalia olejno-ftalowa/płótno, 140 x 100 cm, datowany i opisany na odwrociu: ' "re:PUT_ACTION" 2017'

Green eyed kitty, 2018

olej, emalia olejno-ftalowa, płótno, 140 x 95 cm

Legathy, 2017 r.

olej na płótnie, 120 x 150 cm
Opisany na ramie z tyłu: ‘Piotr Kachny „Legathy” 2017’

HEADLINES, 2018

olej na płótnie, 140 x 100 cm

So Sheer, 2018 r.

olej na płótnie, 145 x 130 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny „So Sheer” 2018’

The NEEDle, 2018

olej, płótno, 140 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Picture show, 2011 r.

olej/płótno, 150 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny | "PictureShow" | 2017'

Mary LP, 2017 r.

olej na płótnie, 120 x 100 cm

Vene-reum, 2017 r.

olej na płótnie, 120 x 140 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny "Vene_Reum" 2017’

Set on, 2017 r.

olej na płótnie, 135 x 115 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny "Set on" 2017’

MaryLP, 2017 r.

olej/emalia olejno-ftalowa/płótno, 120 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Piotr Kachny "MaryLP" 2017'

Chou Croute, 2018 r.

olej/emalia olejno-ftalowa/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny ''ChouCroute'' 2018'

Coccoque bis tincto, 2017

olej, emalia ftalowa, płótno, 150 x 120 cm

Outfit, 2018

technika mieszana
100 x 70 cm

sygn. na odwrocie

StyleVolution, 2018

Olej i emalia olejno-ftalowa na płótnie, 100 x 80 cm

The Face of Mumbai, 2017

olej, emalia ftalowa, płótno, 120 x 90 cm

Queen Rose, 2017 r.

olej, spray, technika mieszana/płótno, 140 x 140 cm

Femisculine, 2017

olej, płótno, 100 x 150 cm

Can_Did, 2017

olej, emalia ftalowa na płótnie 160x100

For me, 2017

olej, emalia ftalowa na płótnie, 100x160 cm

Infinitum Gloriae, 2017 r.

olej, emalia olejno ftalowa/płótno, 90 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny "Infinitum Gloriae" 2017'

Alter X, 2017

olej, emalia olejno-stalowa, płótno, 130 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Anatomy in reSpEX_table clothing, 2016

olej, płótno, 130 x 120 cm

Caro LineChar Lock (2017)

sygn. na odwrociu
olej, emalia olejno-ftalowa, płótno
110x110 cm

DeLeage (2017)

sygn. na odwrociu
100x80 cm

Sin Up, 2017r.

olej na płótnie, 150x100cm

Don't wake me up, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny "Don't wake me up" 2017'

Pre Curseur, 2017

olej, emalia ftalowa na płótnie, 100x140 cm

Arou - sin_G, 2016r.

olej na płótnie, 130x90 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny Arou - sin_G 2016’

Mary Lee, 2016

olej i emalia olejno-ftalowa na płótnie, 100x150 cm

Body language 2017

Olej, emalia ftalowa na płótnie, 130 x 150 cm

In Carnation (2017)

sygn. na odwrociu
olej, emalia olejno - ftalowa, płótno
120x80 cm

Echantillon, 2017r.

olej na płótnie,160x100cm.
Sygn. na blejtramie: Piotr Kachny, Echantillon 2017

Sur le rebord, 2017

olej, emalia ftalowa, płótno,160 x 120 cm

Off_Ice S, 2017

olej i emalia ftalowa na płótnie, 150x100 cm

Pinupetra, 2017 r.

emalia ftalowa, olej/płótno, 140 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'Piotr Kachny Pinupetra 2017'

BettyBlue, 2017

olej na płótnie, 120x100 cm

Bez tytułu, 2015

technika mieszana, papier, 50 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Piotr Kachny | "Bez tytułu 2015

April Hoyden, 2017

olej, emalia ftalowa na płótnie, 140x120 cm

Lato Oscuro, 2016

olej, płótno, 140 x 100 cm

A difficult mother

155 x 110 cm, olej na płótnie, 2014

Warm and cold inventions, 2016

olej/płótno, 140 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Piotr Kachny/"Warm and cold inventions"/2016

Too much into myself 2016

Olej na płótnie, 140 x 120 cm

Eva, 2016

olej i emalia olejno-ftalowa na płótnie, 160x100 cm

Dominatrix, 2016

olej, płótno, 140 x 100 cm

G.B. at the Sea

140 x 120 cm, olej na płótnie, 2016

Sexular Generation, 2016

olej, emalia ftalowa na płótnie, 130x120 cm,

Play_up lips with defined eyes small, 2016

Olej na płótnie, 100 x 100 cm

Be trothed, 2016

olej, emalia ftalowa na płótnie, 140x100cm

Amen Ableness, 2016

olej i emalia na płótnie, 140x110 cm,
sygn. niesygnowana

H.Y Bride small, 2016

Olej na płótnie, 110 x 150 cm

Chantilly, 2016 r.

olej/płótno, 110 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny "Chantilly" 2016'

Cassandra, 2015

ołówek, flamaster, akryl, papier, 117x84 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny "Cassandra" 2015

Arou_Sin, 2016

olej na płótnie, 130x90cm,

I_EVA, 2016

olej, płótno, 160 x 100 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny "I_eva" 2016

Under lying, 2016

Olej na płótnie, 150x100 cm
Opisany na odwrocie

Anatomy in reSpEX_table clothing, 2016,

olej, płótno, 130 x 120 cm

Deep jewellery class, 2016

Olej na płótnie, 120 x 130 cm

A dificult mother, 2014

Olej, emalia ftalowa na płótnie, 155x115cm
Opisany na odwrocie

SEXULAR GENERATION, 2016

Olej, płótno; 131 x 120 cm
Sygnowany, opisany na odwrocie

BE-TROTHED, 2016

Olej, płótno; 140 x 100 cm
Sygnowany,opisany na odwrocie

Twist it, 2016

olej, emalia ftalowa na płótnie, 120x110cm

SKIM_G, 2016

Olej i emalia na płótnie, 130 x 120 cm

A new stART, 2014

olej na płótnie, 140x140 cm,

Modern Romance, 2012

olej na płótnie, 100x90cm,

bez tytułu

akwarela, papier
69,4 x 99,4 cm

e_Lis@, 2015

Olej na płótnie, 150 x 115 cm

Haunted by, 2014

Olej na płótnie, 160 x 120 cm

Pass_Age, 2015

Olej na płótnie, 150 x 120 cm

Position.com, 2015

Olej na płótnie, 140x110cm
Opisany na odwrocie

Kin.D

olej/emalia na płótnie, 145 x 130 cm

Bridge Water, 2013

Olej na płótnie, 130x120 cm
Opisany na odwrocie

The thirst of care

Olej na płótnie, 115 x 105 cm

News_on, 2015

tusz, papier, 100x70 cm
opisany na odwrociu: Piotr Kachny News_on 2015

A difficult mother, 2014

Olej i emalia ftalowa, 155x115 cm
Opisany na odwrocie

Louise Veronica Ciccone

olej/emalia na płótnie, 105 x 115 cm

sEquenCe, 2104

olej na płótnie, 150 x 100 cm

BB Afraids of Losing her Beauty, 2015

gwasz, papier, 100x70 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny BB Afraids of Losing her Beauty 2015

Warm and cold..., 2013

olej, płótno, 150x 110 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny Warm and cold 2013

Marie Anne`s personality, 2014 r.

olej/płótno, 150 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Kachny | ``MARIE ANNE`S PERSONALITY``

A dream's time (Julia), 2014 r.

olej/płótno, 85 x 70 cm

Sounds of architecture, 2014 r.

olej/płótno, 140 x 160 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Kachny | ``Sounds of architecture`` 2014`

Halie, 2014 r.

olej, emalia olejno-ftalowa/płótno, 130 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Kachny ``Halie`` 2014`

elDove

olej, farba ftalowa, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. p.d. 2013

In Sight, 2009

rysunek, tusz kolorowy, papier kolorowy, 140x100 cm
opisany na odwrocie: In Sight, 2009

Haunted by...., 2014

olej, płótno, 150x110 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny Haunted byLatly Silk Flover D. 2014

Light Keeper Soul, 2014 r.

olej/płótno, 165 x 125 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Kachny | Light Keeper Soul 2014`

Gwiazdozbiór nad Wisłą, 2011

olej, płótno, 129,5 x 146 cm ,
sygn., dat. i tyt. na odwrocie: Piotr Kachny "Gwiazdozbiór nad Wisłą" / 2011

In Sight s

tusz/papier, 100 x 140 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny, "Figure Being"

liczba obiektów: 102