CYRANKA-PYTLIK Agnieszka (ur. 1986)
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Agnieszka Cyranka-Pytlik 2015’
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 100x80cm
Sygnowany na odwrocie: ‘Agnieszka Cyranka-Pytlik 2016’
olej na płótnie, 80x100cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘"Zoo" Agnieszka Cyranka Pytlik 2017r.’
olej na płótnie, 80x100 cm
Sygnowany na blejtramie: ‘Agnieszka Cyranka - Pytlik 2015’
olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno, 90 x 120 cm
2013
sygn. na odwrocie: Agnieszka Cyranka-Pytlik 2013
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Agnieszka Cyranka Pytlik 2014
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK 2012
olej, ołówek, płótno, 80x100 cm, opisany na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK 2014
olej, płótno, 90x120 cm
opisane na odwrocie AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK 2014
akryl, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK 2013
akryl, ołówek/płótno, 70 x 100 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK 2013.
akryl, płótno, 81 x 60 cm,
sygn. na odwrocie Agnieszka Cyranka-Pytlik 2011
olej, płótno, 90x120 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA - PYTLIK 2013
olej, płótno, 90x120 cm
akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK
olej, płótno, 120x100 cm
Olej, płótno, 60 x 80 cm, 2012
sygn. na odwrocie Agnieszka Cyranka Pytlik.
olej, płótno, 100x80 cm
sygn. na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA -PYTLIK 2012
olej/płótno, 100x81cm
sygn. na blejtramie: AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK 2012